KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10335643
nr 1033 5643
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad, J-son, motivet: 56x45
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2016
kl 18:04:13
25/4 16:09:10